close
Site Dili: 
 
Üye Bölümü    
Kullanıcı Adı: Şifre:  
Beni Hatırla
Şifrenizi mi unuttunuz?  
Haberler Oyla Üyeler Çöpçatan Hikayeler Makaleler Partiler Sohbet
Cinsiyetim
Aradığım
Yaş Aralığı ve
Ülkesi
Fotoğraflı
Haberler
  01.05.07
Msn adresleri ne artık son!!
Bildiri
Bu sistemde yer alan üyelerin yapacağı kanunsuz davranış ve hareketlerden kesinlikle Hosmubosmu.Net ve ekibi sorumlu değildir. Hosmubosmu.Net'e üye olan kullanıcılar Kullanım Şartlarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırlar.
Hemen ÜYE OL!
Rumuz
Email
Ülke
Üye Blog Arşivi
secretx Adlı Üyenin Blogu
[ Blogu Göster ]
[ Blog arşivi ]
[ Profili Göster ]

Bulundu 1 Kayıt
Facebook’ta Paylaşımınızı Arttırmanın 5 Yolu @ [ 18.05.2013 | 3:31PM ]
Herkes Sosyal medya varlığını güçlendirmeyi istiyor. Hepimiz Facebook‘ta paylaştıklarım çok beğenilsin, çok okunsun, Twitter‘da çok RT alalım istiyoruz.


Facebook özelinde ama tüm diğer ağlarda da uygulanabilecek birkaç öneri var aşağıda.


1. İstikrarlı Olun: Aklınıza estiğinde değil düzenli olarak paylaşımda bulunun. Böylece takipçileriniz/arkadaşlarınız sizi unutmaz ve akıllarında yer edersiniz.


2. Zamanlamayı İyi Ayarlayın: İşinize, amacınıza bağlı olarak hangi zaman aralıklarında paylaşımda bulunmanız gerektiği de değişiyor tabii. “Markaların Facebook Paylaşımları İçin En İdeal Günler” başlıklı yazımız bu noktada işinize yarayabilir. Bir göz atmakta fayda var.


3. Göz Alıcı Fotoğraflar Kullanın: Düz yazıdan oluşan paylaşımlar yapmaktansa görsel içerenlere odaklanın. Facebook’u açtığınızda ne tür fotoğrafların ya da videoların dikkatinizi çektiğini bir düşünün ve kitlenize göre bunu yorumlayın. Göz alıcı, özgün, yüksek kaliteli olmaları benim kişisel tercihlerim.


4. Az ve Öz Olun: ”Az ve öz” ilkesine sadık kalın. Twitter neden karakter sınırlaması koymuş hiç düşündünüz mü? 20 satır, 15000 karakterlik paylaşımlar için Facebook gibi Twitter gibi ağlar uygun değil. Bunu bir düşünün. Düşünürken de 3-4 satırdan uzun yazılar yayınlamamaya özen gösterin.


5. İpucu Paylaşın: Takipçilerinizle onlara hitap eden ipucular paylaşmaya özen gösterin.
[ 0 Yorumlar ]

Bulundu 1 Kayıt
Hakkımızda | Gizlilik | Kullanım Şartları | Sözlük/Yardım | Tavsiye Et | İletişim
Hosmubosmu.net © 2007 - 2019